• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітності викидів парникових газів за 2024, 2025 та 2026 роки (ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (ДК 021:2015 – 90731400-4 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря))

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та положень постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 р. “ Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” зі змінами. Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

491 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
05
год
26
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 16937aee51c5450f849ceb0a126c593e
Внутрішній номер закупівлі: 30297604
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-008911-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Крістіна КОЛОМІЄЦЬ +380733034788 christina.kolomiyec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 491 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:23 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:23 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:23 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴491 666.67 Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітності викидів парникових газів за 2024, 2025 та 2026 роки (ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (ДК 021:2015 – 90731400-4 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря))