-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітності викидів парникових газів за 2024, 2025 та 2026 роки (ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (ДК 021:2015 – 90731400-4 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря))
Оголошено тендер
590 000.00
UAH
Номер:
85e51d4a4f5c4a15afed42967776b93e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-011215-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
590 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітності викидів парникових газів за 2024, 2025 та 2026 роки (ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (ДК 021:2015 – 90731400-4 Послуги з моніторингу та вимірювання рівня забруднення повітря))
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
04.09.2026 14:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підготовка та затвердження планів моніторингу викидів парникових газів, підготовка звітності викидів парникових газів за 2024, 2025 та 2026 роки
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума590 000.00 UAH