• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із вивезення будівельного сміття

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:13)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:13)

74 540.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
01
хв
40
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e2bbbecd109e4f0a9d7463372c40acd9
Внутрішній номер закупівлі: 30297475
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-008780-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ. МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС
Контактна особа: Сергій Шелепанов +380675972345 sergeishelepanov@gmail.com http://www.warmuseum.kyiv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 74 540.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:18 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:18 - 20.09.2026 14:13
Період оскарження: 04.09.2026 14:18 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴74 540.83 Послуги із вивезення будівельного сміття