• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із вивезення будівельного сміття

Оголошено тендер

89 449.00 UAH
Номер: 270e5ebf890a4ce89e6f6cc434009b64
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-018420-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ. МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ. МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС
Очікувана вартість: 89 449.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із вивезення будівельного сміття
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 20:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума89 449.00 UAH