• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Шпаклівки, розчинник)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 11:00)

49 859.24 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
17
год
54
хв
18
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a2ced7e481a8451fb5a321a9a61f9cb8
Внутрішній номер закупівлі: 30297335
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-008646-a   
Замовник: Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
Контактна особа: Стадник Юлія Василівна 380509534153 stadnick@zmtes.kh.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 49 859.24 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:14 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:14 - 21.09.2026 11:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:14 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 859.24 Шпаклівки, розчинник