• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шпаклівки, розчинник

Оголошено тендер

59 831.09 UAH
Номер: aa20021b15d54c06ba19a3c4548192cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-012459-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 59 831.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шпаклівки, розчинник
Примітки: ЗмТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування: 19.08.2026 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума59 831.09 UAH