-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-008375-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
83 321.56
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
04
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
02a64b9d17f14eb2b865070284cbd507
Внутрішній номер закупівлі:
30297088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-008375-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
83 321.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:05 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:05 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:05 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 321.56 Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи