-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи
Оголошено тендер
99 985.87
UAH
Номер:
92d6ebeca48d40c2be0c97ea0751f4e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-010525-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
99 985.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
04.09.2026 13:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 985.87 UAH