• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

306 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
52
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3f34c8f343d7403495a447f7db5c0680
Внутрішній номер закупівлі: 30296766
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-008032-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
Контактна особа: Леся Снігур +380443668889 l.snihur.munohorona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 306 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:51 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:51 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:51 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴306 666.67 Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200