-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200
Оголошено тендер
368 000.00
UAH
Номер:
0d8c85de4c2240a8a5a9d674b24812fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-009697-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41680696
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41680696
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
368 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200
Примітки:
Категорія замовника: Замовник визначений у п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 13:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7693 - Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума368 000.00 UAH