• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сіль, крейда кормова

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)

489 103.25 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
39
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ec2ff8e44bcc40b39a8cd117ae5cf110
Внутрішній номер закупівлі: 30296733
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-008016-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Мацюк Сергій Леонідович 380961701789 serhii.matsiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15710000-8 Готові корми для сільськогосподарських та інших тваринАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 489 103.25 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:50 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:50 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:50 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴489 103.25 Сіль, крейда кормова