• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сіль, крейда кормова

Оголошено тендер

586 923.90 UAH
Номер: 9925c28c08b54b24b4a261d1a1d3c834
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-010150-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 586 923.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сіль, крейда кормова
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15710000-8 Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин
Дата опублікування: 04.09.2026 13:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума586 923.90 UAH