-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливні котли
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-008011-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
1 936 084.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
39
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
becaa6b0f44b47c3baf19f0cd8898be9
Внутрішній номер закупівлі:
30296732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-008011-a
Замовник:
Сумський національний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
04718013
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м.Суми, вул.Герасима Кондратьева, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альбіна Слєпова +380669819934 a.sliepova@snau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 936 084.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 13:50 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 13:50 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 13:50 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 936 084.83 Твердопаливні котли