-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливні котли
Оголошено тендер
2 323 301.80
UAH
Номер:
fa6f1f544b39466b8c24a1090833c958
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-009997-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сумський національний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
04718013
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м.Суми, вул.Герасима Кондратьева, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сумський національний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
04718013
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м.Суми, вул.Герасима Кондратьева, 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 323 301.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливні котли
Примітки:
Вид закупівлі - процедура закупівлі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 13:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума2 323 301.80 UAH