• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

112 150.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
05
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6e69564eee3b4ea7873f904e0acd86cd
Внутрішній номер закупівлі: 30296643
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007924-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Мінькова Надія Юріївна 380931603448 22201472vml@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 112 150.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:46 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:46 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:46 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴112 150.00 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні