• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: 6619268ebf6c47ef9a980c3ef96ca82a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-009595-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишневе
Сума120 000.00 UAH