-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарбування та скління (Відновлення захисного лакофарбового покриття надземних переходів та відновлення захисного покриття переходів "земля-повітря" лінійної частини магістральних газопроводів (Західне ЛВУМГ Бібрський ПМ))
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-007889-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-09-02-016902-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
8 591 480.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
21
год
20
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
486c7de0eb27427fba3da662a13b56a7
Внутрішній номер закупівлі:
30296607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-007889-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єрмакова Валентина Олегівна 380442936367 YERMAKOVA-VO@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 591 480.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 13:45 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 13:45 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження:
04.09.2026 13:45 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 591 480.83 Фарбування та скління (Відновлення захисного лакофарбового покриття надземних переходів та відновлення захисного покриття переходів "земля-повітря" лінійної частини магістральних газопроводів (Західне ЛВУМГ Бібрський ПМ))