-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення захисного лакофарбового покриття надземних переходів та відновлення захисного покриття переходів "земля-повітря" лінійної частини магістральних газопроводів (Західне ЛВУМГ Бібрський ПМ)
Оголошено тендер
10 309 777.00
UAH
Номер:
0bcd7e0d03114fada385a67b07478818
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016902-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 309 777.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Відновлення захисного лакофарбового покриття надземних переходів та відновлення захисного покриття переходів "земля-повітря" лінійної частини магістральних газопроводів (Західне ЛВУМГ Бібрський ПМ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
02.09.2026 18:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 309 777.00 UAH