• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051420 Черкаське - Новомиколаївка - Билбасівка км 0+000 - км 22+300

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

60 209 980.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
35
хв
03
сек
Гарантія - 602 099.80 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 43e0943754344b8eaef5a6772f0903cd
Внутрішній номер закупівлі: 30296317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007594-a   
Замовник: Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
Контактна особа: Олег Городчиков +380958444129 gorodchikov.oda@gmail.com https://rbgp.dn.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 60 209 980.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:33 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:33 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:33 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴60 209 980.83 Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051420 Черкаське - Новомиколаївка - Билбасівка км 0+000 - км 22+300