• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051420 Черкаське - Новомиколаївка - Билбасівка км 0+000 - км 22+300

Оголошено тендер

72 251 977.00 UAH
Номер: 79a4d672dd5e41d0b8355d3b7f6823c2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-009362-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
Замовник: Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 72 251 977.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051420 Черкаське - Новомиколаївка - Билбасівка км 0+000 - км 22+300
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 04.09.2026 13:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОплата здійснюється за рахунок коштів з резервного фонду державного бюджету на виконання робіт із поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення
Код класифікації видатківКПК-2026:7751720 - Виконання робіт із поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення
Сума72 251 977.00 UAH