• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автономний дизельний обігрівач

Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)

260 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
26
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 86325cbd90064ccb82eb37fd811bbdd6
Внутрішній номер закупівлі: 30295968
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007247-a   
Замовник: військова частина 2197
Контактна особа: Заволока Анна Богданівна 380972508086 AZavoloka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:18 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:18 - 20.09.2026 14:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:18 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 000.00 Автономний дизельний обігрівач