-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автономний дизельний обігрівач
Оголошено тендер
312 000.00
UAH
Номер:
7dcdf8d3deea49879d34f33a7a636a9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-008965-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
312 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автономний дизельний обігрівач
Примітки:
Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39720000-5 Неелектричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ (01)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума312 000.00 UAH