-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Тотальний ендопротез колінного суглоба універсальний
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-007229-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 01:00)
6 381 420.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
05
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5e6053fbf40a4d19999171ff6fc8eb94
Внутрішній номер закупівлі:
30295964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-007229-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 381 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 13:17 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 13:17 - 21.09.2026 01:00
Період оскарження:
04.09.2026 13:17 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 381 420.00 Тотальний ендопротез колінного суглоба універсальний