-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тотальний ендопротез колінного суглоба універсальний
Оголошено тендер
6 828 119.40
UAH
Номер:
78745a08ed2945c99a32fe59e9436215
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-009092-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 828 119.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тотальний ендопротез колінного суглоба універсальний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
04.09.2026 13:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тотальний ендопротез колінного суглоба універсальний
Кількість
60 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНадання платної послуги з тотального ендопротезування колінного суглоба ендопротезом з покращеними технічними характеристиками
Сума6 828 119.40 UAH