-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-007080-a
Протокол №234М від 04.09.2026р.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
139 516.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
08
год
04
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a96a100806de45c5b6a72c7f6b1cc89e
Внутрішній номер закупівлі:
30295811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-007080-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
139 516.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 13:08 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 13:08 - 23.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 13:08 - 20.09.2026 00:00
Аукціон:
з 23.09.2026 13:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴139 516.67 Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)