• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

5 052 833.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
08
год
05
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cc89d130a591440196a439fa720e6a72
Внутрішній номер закупівлі: 30295751
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007022-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
Контактна особа: Абдуллаєва Ірина Ігорівна 380675082098 tender.derzhprom5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 052 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:05 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:05 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:05 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 052 833.33 ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент