• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент

Оголошено тендер

6 063 400.00 UAH
Номер: ed34cca5de9044f3ab470cb76e2f86b4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-006644-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
Очікувана вартість: 6 063 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент
Примітки: товар
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 04.09.2026 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34115000-6 Інші легкові автомобілі
Кількість 1 штука
Період постачання до 05.10.2026
Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34115000-6 Інші легкові автомобілі
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 063 400.00 UAH