• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Тотальні ендопротези кульшового суглобу безцементної фіксації з парою тертя кераміка-поліетилен, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4, Тотальні ендопротези колінного суглобу цементної фіксації, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

2 890 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
01
год
33
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9476923d5f944275a74b8442103f83c1
Внутрішній номер закупівлі: 30295699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006979-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Коваль Олександр 380674849339 gorlik3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 890 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:03 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:03 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:03 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 890 000.00 Тотальні ендопротези кульшового суглобу безцементної фіксації з парою тертя кераміка-поліетилен, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4, Тотальні ендопротези колінного суглобу цементної фіксації, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4