-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тотальні ендопротези кульшового суглобу безцементної фіксації з парою тертя кераміка-поліетилен, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4, Тотальні ендопротези колінного суглобу цементної фіксації, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4
Оголошено тендер
3 468 000.00
UAH
Номер:
7a237cb62bce41a08a8f37eacf3ab6de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-008872-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05503705
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05503705
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 468 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тотальні ендопротези кульшового суглобу безцементної фіксації з парою тертя кераміка-поліетилен, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4, Тотальні ендопротези колінного суглобу цементної фіксації, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 12:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума3 468 000.00 UAH