• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) 09120000-6 - Газове паливо

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 13:04)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 13:04)

355 262.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
27
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1459b082a2394b3892e98a8a977fdbb2
Внутрішній номер закупівлі: 30295649
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006916-a   
Замовник: Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" Державного управління справами
Контактна особа: Сіленко Неля Миколаївна +380674921934 pushavodica@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 355 262.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:03 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:03 - 20.09.2026 13:04
Період оскарження: 04.09.2026 13:03 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴355 262.50 ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (природний газ для потреб котлів Комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами)