• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) 09120000-6 - Газове паливо

Оголошено тендер

426 315.00 UAH
Номер: a4f06a665166432a8cfa1b287d19518d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-008293-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" Державного управління справами
Замовник: Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" Державного управління справами
Очікувана вартість: 426 315.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021-2015 (CPV) 09120000-6 - Газове паливо
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 04.09.2026 12:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0301060 - Фінансова підтримка санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення
Сума426 315.00 UAH