• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:48)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:48)

41 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
17
год
41
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7da7044891474d0290ca0427267fc11f
Внутрішній номер закупівлі: 30295546
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006803-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Контактна особа: Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 41 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:53 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:53 - 21.09.2026 12:48
Період оскарження: 04.09.2026 12:53 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴41 666.67 Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь