• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь

Оголошено тендер

50 000.00 UAH
Номер: 67e2d46f05714cdf9aca90a62e475f6c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-008519-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Замовник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 12:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти субвенції відповідно до Розпорядження начальника Чернігівської міської військової адміністрації Чернігівського району Чернігівської області від 20.05.2026 №275
Сума50 000.00 UAH