• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука (код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)

187 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
17
хв
57
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 077ad9f7346a4bca94427629924984e0
Внутрішній номер закупівлі: 30295381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006632-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Михайло Івченко +380502200144 mihail.m1802@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 187 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:46 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:46 - 20.09.2026 10:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:46 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴187 500.00 Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука (код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)