• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука (код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Оголошено тендер

225 000.00 UAH
Номер: 44ba54f1644c4e2da9f619576649e7b5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-008146-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука (код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Примітки: Відповідно до пункту 14 Особливостей замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для їх безпеки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 12:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів
Сума225 000.00 UAH