-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний канюльований дриль, медична осциляторна пила)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006617-a
Завершена
229 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
2e82fc6b47864d5f8c4709f663d9c87e
Внутрішній номер закупівлі:
30295372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006617-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993701
-
Адреса:
04107, Україна, Київська область, Київ, 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рижук Дмитро Юрійович 380632459601 dmitriyrizhuk12@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор закувлі, що не відбулась UA-2026-07-18-000099-a
Очікувана вартість:
229 800.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний канюльований дриль, медична осциляторна пила)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
04107, Україна, Київська область, Київ, 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пелипенко О.А
×
-
Код ЄДРПОУ:
3257101096
-
Контактна особа:
Пелипенко О.А 380673233598
-
Адреса:
02068, Україна, Київська область, Київ, Г.Ахматової буд,13 кв227
Ціна пропозиції
229 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 12:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0fd8fb5fd5ef40b9994c8a34905e3a49
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-006617-a-a1
Постачальник:
ФОП Пелипенко О.А
×
-
Код ЄДРПОУ:
3257101096
-
Адреса:
02068, Україна, Київська область, Київ, Г.Ахматової буд,13 кв227
Номер договору:
242/08/26
Сума договору:
229 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний