-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний канюльований дриль, медична осциляторна пила)
Оголошено тендер
245 886.00
UAH
Номер:
9bbc5e6ea9604f33b745d4d70d69f95e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-008194-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993701
-
Адреса:
04107, Україна, Київська область, Київ, 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993701
-
Адреса:
04107, Україна, Київська область, Київ, 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
245 886.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний канюльований дриль, медична осциляторна пила)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 12:34
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі , його технічні, кількісні то якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасники процедури закупівлі), з урахуванням прийнятого відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваної вартості предмета закупівлі , якщо такий прийнятний відсоток був у тендерній документації
-
Дата публікації:
04.09.2026 12:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний канюльований дриль, медична осциляторна пила)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума245 886.00 UAH