• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тротуарна плитка та бордюр (Код 021:2015 – 44110000-4 – Конструкційні матеріали)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

416 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
40
хв
31
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b174f2e8ce3741d5af699a0bebf9aa7b
Внутрішній номер закупівлі: 30295077
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006323-a   
Замовник: ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Контактна особа: Боцвін Василь 380679753454 MZHKP_PUSTOMYTY@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 416 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:34 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:34 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:34 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 666.67 Тротуарна плитка та бордюр