-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тротуарна плитка та бордюр (Код 021:2015 – 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
a313fcf8033543f79628cecf1b0f6226
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-007288-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
×
-
Код ЄДРПОУ:
22372541
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
×
-
Код ЄДРПОУ:
22372541
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тротуарна плитка та бордюр (Код 021:2015 – 44110000-4 – Конструкційні матеріали)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 12:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПустомитівська
Сума500 000.00 UAH