• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до транспортних засобів: DACIA Duster VIN №UU1HSDADG51974237: вакуумний насос

*Якщо учасник платник ПДВ, необхідно врахувати вимоги постанови КМУ України від 02.03.2022 № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану», згідно з якою до припинення чи скасування воєнного стану операції з постачання товарів (запасних частин, акумуляторних батарей, автомобільних шин, охолоджуючих рідин, комплектуючих, додаткового обладнання тощо), визначених нормативними та технічними документами, для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів), а також пально-мастильних матеріалів Збройним Силам, Національній гвардії, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, розвідувальним органам, Міністерству оборони, Державній прикордонній службі, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Управлінню державної охорони, закладам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення національної безпеки та оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)

2 985.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
05
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 103ad569da394eafa3768d18bb50b7c7
Внутрішній номер закупівлі: 30295056
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006313-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Семенюк Аріна Віталіївна 380932947729 avsemenik@nadpsu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 985.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:33 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:33 - 20.09.2026 13:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:33 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 985.00 Запасні частини до транспортних засобів: DACIA Duster VIN №UU1HSDADG51974237: вакуумний насос