-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів: DACIA Duster VIN №UU1HSDADG51974237: вакуумний насос
Оголошено тендер
2 985.00
UAH
Номер:
9606f20231c24a0da4158b4a3595c7b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006997-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
2 985.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до транспортних засобів: DACIA Duster VIN №UU1HSDADG51974237: вакуумний насос
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 11:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вакуумний насос (8200327149)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ - 1002030 (загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума2 985.00 UAH