• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Димохідні труби та комплектуючі до них

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни поставки Товарів в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо умов поставки Товарів визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:00)

715 490.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
09
год
43
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4c29d9fe0bd2491b9e9c1e9b4ae281b1
Внутрішній номер закупівлі: 30295010
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006262-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Олексенко Вікторія Ростиславівна 380733061136 oleksenko-vr@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 715 490.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:31 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:31 - 20.09.2026 23:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:31 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴715 490.00 Димохідні труби та комплектуючі до них