• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Димохідні труби та комплектуючі до них

Оголошено тендер

858 588.00 UAH
Номер: 07e795f92a434e87a97a39cf89131238
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-007115-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 858 588.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Димохідні труби та комплектуючі до них
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 04.09.2026 11:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума858 588.00 UAH