• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-50420000-5 Послуги з ремонту технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуга з технічного обслуговування КТ-інжектора missouri виробництва Ulrich)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

55 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
43
хв
38
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c1ea976b5c5a4ae6a62f153de6a9898c
Внутрішній номер закупівлі: 30294995
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006249-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ М. КРАМАТОРСЬК"
Контактна особа: Сергій Нескоромний +380950470491 otmoupovkram@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 55 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:30 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:30 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:30 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴55 600.00 Послуга з технічного обслуговування КТ-інжектора missouri виробництва Ulrich