• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015-50420000-5 Послуги з ремонту технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуга з технічного обслуговування КТ-інжектора missouri виробництва Ulrich)

Оголошено тендер

66 720.00 UAH
Номер: 73034140a6f546f9ab1696005325b94a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-007599-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ М. КРАМАТОРСЬК"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ М. КРАМАТОРСЬК"
Очікувана вартість: 66 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015-50420000-5 Послуги з ремонту технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуга з технічного обслуговування КТ-інжектора missouri виробництва Ulrich)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 12:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з технічного обслуговування КТ-інжектора missouri виробництва Ulrich
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума66 720.00 UAH