-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів(Подушка двигуна передня, Підшипник підвісний карданного валу, ХРЕСТОВИНА КАРДАННОГО ВАЛУ 29Х49/78, TOYOTA, LEXUS, Опора кульова TOYOTA HIACE нижн., Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21, Амортизатор задній HIACE, Втулка стабілізатора TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO, Стійка стаб передня вісь L Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-25, Стійка стаб передня вісь R Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-24, Підшипник маточини (передньої), Підшипник ступиці задньої, Сайлентблок рульової рейки (комплект 4 шт), Колодка гальм. диск. STANDARD TOYOTA LC PRADO 09- передн., Диск гальмівний перед.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006078-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
15 173.10
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
42
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f24d894e7c5d40e5bfc91fe7ff8900c7
Внутрішній номер закупівлі:
30294840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006078-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 173.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:23 - 10.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:23 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 12:23 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 173.10 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів(Подушка двигуна передня, Підшипник підвісний карданного валу, ХРЕСТОВИНА КАРДАННОГО ВАЛУ 29Х49/78, TOYOTA, LEXUS, Опора кульова TOYOTA HIACE нижн., Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21, Амортизатор задній HIACE, Втулка стабілізатора TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO, Стійка стаб передня вісь L Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-25, Стійка стаб передня вісь R Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-24, Підшипник маточини (передньої), Підшипник ступиці задньої, Сайлентблок рульової рейки (комплект 4 шт), Колодка гальм. диск. STANDARD TOYOTA LC PRADO 09- передн., Диск гальмівний перед.)