-
Відкриті торги
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів(Подушка двигуна передня, Підшипник підвісний карданного валу, ХРЕСТОВИНА КАРДАННОГО ВАЛУ 29Х49/78, TOYOTA, LEXUS, Опора кульова TOYOTA HIACE нижн., Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21, Амортизатор задній HIACE, Втулка стабілізатора TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO, Стійка стаб передня вісь L Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-25, Стійка стаб передня вісь R Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-24, Підшипник маточини (передньої), Підшипник ступиці задньої, Сайлентблок рульової рейки (комплект 4 шт), Колодка гальм. диск. STANDARD TOYOTA LC PRADO 09- передн., Диск гальмівний перед.)
Оголошено тендер
15 173.10
UAH
Номер:
6c155f9b755940d88c70c24fd2e9d82b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006578-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
15 173.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів(Подушка двигуна передня, Підшипник підвісний карданного валу, ХРЕСТОВИНА КАРДАННОГО ВАЛУ 29Х49/78, TOYOTA, LEXUS, Опора кульова TOYOTA HIACE нижн., Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21, Амортизатор задній HIACE, Втулка стабілізатора TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO, Стійка стаб передня вісь L Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-25, Стійка стаб передня вісь R Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-24, Підшипник маточини (передньої), Підшипник ступиці задньої, Сайлентблок рульової рейки (комплект 4 шт), Колодка гальм. диск. STANDARD TOYOTA LC PRADO 09- передн., Диск гальмівний перед.)
Примітки:
ПДВ за нульовою ставкою (0%) згідно з ПКМУ № 178 від 02.03.2022Р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 11:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Подушка двигуна передня
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Підшипник підвісний карданного валу
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
ХРЕСТОВИНА КАРДАННОГО ВАЛУ 29Х49/78, TOYOTA, LEXUS
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Опора кульова TOYOTA HIACE нижн.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Амортизатор задній HIACE
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Втулка стабілізатора TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Стійка стаб передня вісь L Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-25
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Стійка стаб передня вісь R Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-24
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Підшипник маточини (передньої)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Підшипник ступиці задньої
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Сайлентблок рульової рейки (комплект 4 шт)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Колодка гальм. диск. STANDARD TOYOTA LC PRADO 09- передн
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Диск гальмівний перед.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума15 173.10 UAH