• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Джерело безперебійного живлення (код 31150000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Місце поставки товару: Національне бюро, вул. Дениса Монастирського, 3, м. Київ, 03035. Кількість товару: 1 компл. Більш детально у додатку 1 до тендерної документації. Строк (термін) поставки товару: до 15.11.2026 року (включно).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)

207 044.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
21
год
43
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c81884641a794f75888eaf9ecc558e4c
Внутрішній номер закупівлі: 30294839
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006077-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Контактна особа: Іосіфова Вікторія Вікторівна 380443639676 v.iosifova@nabu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 207 044.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:23 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:23 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:23 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴207 044.17 Джерело безперебійного живлення (код 31150000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)