• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Джерело безперебійного живлення (код 31150000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Оголошено тендер

248 453.00 UAH
Номер: 2a1add79d1d94a01b9d82dacc60ccd0d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-008538-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 248 453.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Джерело безперебійного живлення (код 31150000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.09.2026 14:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6321010 - Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України
Сума248 453.00 UAH