-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38340000-0 - Прилади для вимірювання величин (Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для облаштування сучасного освітнього простору у Чернігівському ліцеї №12 Чернігівської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-005846-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 02:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 02:00)
319 900.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
05
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7086c927f8444cc8ba9fafdeb6238c0b
Внутрішній номер закупівлі:
30294610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-005846-a
Замовник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга КОЛИЧЕВА +380462676319 kolycheva.o@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
319 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:13 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:13 - 20.09.2026 02:00
Період оскарження:
04.09.2026 12:13 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴319 900.00 38340000-0 - Прилади для вимірювання величин (Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для облаштування сучасного освітнього простору у Чернігівському ліцеї №12 Чернігівської міської ради)